אודות המשרד

משרד עורכי דין אסף כרמונה, הינו משרד שמתמחה במשפט פלילי וצווארון לבן, החל במתן ייעוץ וייצוג בהליכי חקירה ומעצר, וכלה בניהול הליכים פליליים, פשוטים ומורכבים כאחד.
המשרד דוגל בייצוג איכותי, מקצועי, יצירתי ובלתי מתפשר ללקוחותיו, תוך הקפדה יתרה על זמינות ושקיפות.

מקצועיות

הניסיון המצטבר, הירידה לפרטים הקטנים, ההיכרות המעמיקה עם החוק והפסיקה, כל אלה מביאים אותי להרכיב הגנה מנצחת.

יצירתיות

גם כתובע הקפדתי לחשוב כסנגור. אסור להיות מקובע כשאתה יושב לנתח תיק חקירה. יצירתיות היא שם המשחק. 

שקיפות

אני מחויב לשקף ללקוח את המצב המשפטי בכל רגע נתון ובאופן המדויק ביותר. אני אומר ללקוח את מה שהוא צריך לשמוע, לא את מה שהוא רוצה לשמוע.

לאחר שנים של עבודה בצד של גורמי אכיפת החוק ורשויות התביעה, אני יודע היטב כיצד המערכות פועלות, מתנהלות ומקבלות החלטות. הייתי בדיוק באותם צמתים של קבלת החלטה על פתיחת חקירה פלילית וניהולה, וקיבלתי אין-ספור החלטות על הגשת כתבי אישום ועל אופן ניהול משפט פלילי

עורך הדין אסף כרמונה הינו בוגר תואר ראשון ושני במשפטים, עם התמחות במשפט הפלילי. 

כסנגור פלילי, לעורך הדין אסף כרמונה יש ניסיון רב וייחודי וזאת בשל עברו ברשויות התביעה והאכיפה, וכמי שהיה פרקליט בפרקליטות המדינה (מחוז תל-אביב), תובע פלילי בתביעה המשטרתית (מחוז תל-אביב) וקצין חקירות ביחידה הארצית לחקירות הונאה בלה"ב 433.

במהלך שנות עבדותו ברשויות התביעה והאכיפה, ליווה וניהל עורך הדין אסף כרמונה חקירות סמויות מגוונות, לרבות תיקים בעלי רגישות ציבוריות ופרופיל תקשורתי גבוה, עבד עם צוותי חקירה מיוחדים ומשולבים, ניהל מגוון רחב של תיקים פליליים, פשוטים ומורכבים, והופיע בערכאות שונות ומגוונות.     

הניסיון הרב והייחודי של עורך דין אסף כרמונה, כמו גם קשרי העבודה הקרובים עם רשויות התביעה והאכיפה, מבטיחים ייצוג מיטבי ללקוח, החל מהשלב הראשוני והקריטי של החקירה המשטרתית וכלה בניהול המשפט, תוך השגת תוצאה מקסימלית ללקוח.

דילוג לתוכן